Artoriz

هشت سال پیش مدیر عامل آرتوریز (Artoriz) با تکیه بر تجربه‌ی غنی خود در زمینه اکسسوری تلفن همراه و قطعات آن، این شرکت را بنا کرد تا به یک هدف پاسخ گوید: خدمت به دنیا با تولید محافظ صفحه نمایش قابل اعتماد و با کیفیت.

کارخانه آرتوریز (Artoriz) در گوانگژو مساحتی بالغ بر 2000 مترمربع دارد و به صورت تخصصی به تولید انواع محافظ صفحه نمایش برای تلفن همراه‌های مختلف می‌پردازد.

آرتوریز (Artoriz) با شرکای خود در ایران، کویت، ترکیه و دیگر کشورها ارتباطی مطمئن و پایا برقرار کرده است و برای داشتن کنترل کامل بر کیفیت تولید، از سال 2010 از تجهیزات ساختِ خود استفاده می‌کند.

آرتوریز (Artoriz) ایمان دارد که با ارائه خدمات و تولید محصولات باکیفیت، اعتماد مشتریان را به دست خواهد آورد.

آرتوریز (Artoriz) طبف وسیعی از صفحه نمایش های مختلف را تولید می‌کند. این محصولات شامل محافظ صفحه حافظ حریم شخصی، محافظ صفحه ضد اثر انگشت، محافظ صفحه ضد بازتاب خیره‌کننده و محافظ صفحه کریستالی می‌شوند. این محصولات مطابق با ابعاد و فرم انواع تلفن‌همراه های مختلف تولید می‌شود تا با نیاز مشتری‌ها با انتظارات مختلف مطابقت کند. فلسفه این شرکت رضایت مشتری و همکاری برد-برد است.

مجهز به سیستم کنترل کیفیت بی‌نظیر و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، این شرکت محافظ صفحه های 2.5 بعدی، سه بعدی و چهار بعدی را تولید می‌کند و طراحان ایتالیایی و تیم حرفه‌ای شرکت، بهترین انتخاب‌ها را برای اکسسوری‌های تلفن همراه در اختیار مشتری می‌گذارند.